سلام دوستان خسته نباشید خدا قوت!


خودتون میدونید که خوب نزدیک عیده! لذا توی این دوران که به دورانِ طلایی عید معروفه جزوات خلاصه نویسی شده+تست های جمع بندی میتونه خیلی به کمک شما بیاد!


شما باید توی این دوران اولا درسارو به صورت خلاصه نویسی شده در حجم کم داشته باشید دوما! تست های استاندارد تالیفی رو هم داشته باشید که جنبه جمع بندی داشته باشند و بعد از خوندن هر مبحث برید تست هاش رو بزنید!


برای همین دست به کار شدم تا یک پکیج خوب رو آماده بکنم!


این روزا جزوه های به درد نخوری با قیمت های بسیار نجومی فروخته میشه! به اسم خلاصه نویسی شده و از این حرف ها!


برای همین دست به کار شدم یک پکیج خوب در حد بچه های خوب استراتژیک آماده کنم که به هر دلیلی نمیتونن این پکیج های پولی رو تهیه کنن! تا خدایی نکرده سر خورده نشن و یک جمع بندی توپ رو انجام بدن!حتی بهتر از دیگران!

سوال! آقای گلی این پکیج از چی تشکیل شده؟


سوال خوبیه! ببین این پکیج از چند قسمت تشکیل شده! یک! اول اینکه جزوه خلاصه نویسی شده درسا از هر جا جمع شده و توی پکیج گذاشته شده! بعد از اون تست های مخصوص عید نوروز موسسه گزینه دو توش گنجونده شده! که خیلی عالی هستش! یعنی شما یک فصل میخونی بعد میای تست های جمع بندی رو میزنی!

پس چی شد؟ جزوه خلاصه نویسی شده + تســت های جمع بندی عید نوروز!


سوال! منبع این جزوات کجاست؟


منبع این جزوات !


همونطور که میدونید فقط دانش اموزای گزینه دو به جزوات جمع بندی دسترسی دارن! پس خیلیا نمیتونن استفاده کنن! اول از گزینه دو بعدا! از همه نت یه سریشم از دوستام میگیرم! جزوه ها خوبن و خلاصه نویسی شده رتبه های برتر هستند!

به این صورته که مثلا عربی از درسِ یک تا سه تست های جمع بندیش رو آورده بعدش هم پاسخ تشریحی داده!


سوال! ببخشید این جزوات رو کی و چگونه میتونیم دریافت کنیم!


جزوات به محض تموم شدن آخرین آزمون آزمایشی سالِ 93 یعنی همون آخر این هفته قابل دریافته!پکیج تقریبا آماده هست و داره کامل و کامل تر میشه! جزوه ها کمیش جمع آوری شده تست ها هم داره آروم آروم دانلود میشه! و توی پکیج گنجونده میشه!


برای دریافت این پکیج طلایی دورانِ نوروز! و مخصوصا با ارزش تر از همیش پکیج تست های عید نوروز موسسه گزینه دو! که حتی درسنامه هم نباشه شمارو از هر منبع جمع بندی دیگه بی نیاز میکنه! مشخصات خودتون رو از قبیل


نــام! نــامِ خوانوادگی، پایه و مقطع تحصیلی و  به ادرس ایمیلِ ما به نشانی Nomre.blog.ir@gmail.com ارسال کنید!


جزوات به همون ایمیلی که باهاش مشخصات رو فرستادید ارسال خواهد شد!


نکته خیلی مهم! جزوات برای هر شخص یک رمز خاص رو داره و  به این راحتی ها نمیشه اونهارو پخش کرد! پس لطفا هر نفر خودش ثبت نام کنه و اگه میخواید پکیج رو به دوستانتون بدید با اسم اون ها هم یک بار ثبت نام کنید!


قیمت هم خوب طبق معمول فدایـــ سرتون! رایـــگان!


مــرسی!


فقط رشته های تجربی ریاضی


1- کمتر از 8 ساعت از پخش خبر تا بدین ساعت 50 نفر در پکیج نوروزی رایگان استراتژی ثبت نام کرده اند! ممنون از اعتمادتون بچه ها!