از نظر شما جمع بندی چقدر اهمیت دارد؟ آیا با یک جمع بندی خوب میتوان در کنکور نتیجه مناسبی گرفت یا جمع بندی کار بیهوده ایست؟ فکر نمیکنم در حال حاضر دانش آموز و داوطلبی را بتوانیم پیدا بکنیم که مخالف جمع بندی باشد یا به مطالعه مباحث کنکور تا روز کنکور ادامه دهد! جمع بندی یعنی چینش نهایی میوه موفقیت شما،یعنی چیدن سیب های موفقیت شما و گذاشتن آن ها لای کاغذ هایی که به سلامت آن هارا به مقصد برساند،کدام کشاورزی را دیده اید که تمام سال روی محصولش وقت صرف کند اما موقع چیدن آن دقت لازم را به خرج ندهد؟ همه کشاورزان میدانند که هنگام برداشت محصول باید نهایت دقت را به خرج بدهند،میوه هارا مرتب گزینش و چینش بکنند و اجازه ندهند میوه های آنان در اثر چینش بد به هدر برود،شما دانش آموز کنکوری عزیز نیز باید با دقت همین کار را انجام دهی،لطفا مراقب باش چگونه میوه های موفقیت خودت را جمع بندی میکنی!

قسمت دوم همایش اختصاص دارد به روش مطالعه شما در ماه مبارک رمضان،ماه مهمانی خدا ماهی است که بسیاری از جوانان با وجود گرما و درس حتما روزه خود را میگیرند،با رعایت نکات غذایی و یک سری نکات برنامه ریزی ویژه این ماه میتوانید بدون احساس خستگی و تشنگی هم درس بخوانید و هم روزه بگیرید که در این همایش مفصل راجب آن صحبت کرده ایم

برای دانلود فایل صوتی همایش جمع بندی زیگوراتی+روش مطالعه در ماه مبارک رمضان کلیک کنید

یک خبر خوب!

شما میتوانید با تهیه پکیج جامع فاینال یک جمع بندی بی نظیر را تجربه کنید و آماده شوید برای ورود به بهترین دانشگاه های ایران!

4 ساعت آموزش+جزوه تمام رنگی+چگ برگ بررسی آزمون ها و ...

برای توضیحات بیشتر راجب این پکیج و دی وی دی کلیک کنید