ســلام دوستان خسته نباشید!


این روز ها رایج ترین مشکل داوطلبان مشکل بی انگیزگی و نداشتن پشت کار برای خوب کار کردنه! البته من به تفضیل بارها در مورد هدفگذاری و اینکه تنها چیزی که میتونه به ما قدرت بده هدف هستش صحبت کردم! ولی شاید این واسه شما جذابیتی نداشته باشه! یک فیلم آماده کردم که هم شما با دیدنش لذت ببرید! و هم انگیزه شما تا اخر شب 22 خرداد تامین بشه! یعنی هم فال و هم تماشا!

خوب شاید خیلی هاتون این مستند رو دیده باشید ولی دوست دارم یک سری توضیحاتی راجعش بدم!  مطمئن باشید تاثیر این فیلم خیلی بیشتر از فیلم های هالیوودی هست که دانلود کردید!


مستند میراث آلبرتا دو هست!داستان یک عده دانشجو و محصل که برای پیشرفت مجبور به ترک وطن شده اند! از اون ها در مورد مشکلات زندگی و دلایلی که باعث شد ایران رو ترک کنند سوال میکنن!


داستان ها و صحبت های خیلی جالبی رد و بدل میشه! یک دانشجو بخاطر از مشکلات پیشرفت در ایران میگه و اونیکی از تعهد خودش به ایران!


یک استاد شصت و چند ساله از زندگی چند ده ساله خودش در آلمان و استادی خودش در دانشگاه میگه!


رتبه یک کنکور از دلایل ترکِ وطن رو پیشرفت میدونه و میگه که برمیگردم!


یک دانشجوی فلسفه آلمان از عزم خودش برایِ ساخت ایران خبر میده!


شاید این مستند به خودیِ خود اصلا ربطی به کنکور نداشته باشه! اما همین که شما توی این مستند چند تا رتبه یک میبینید که خلاف رتبه یک های امروزی صحبت میکنند خودش خیلی هست!


رتبه یک های امروزی تبلیغ دی وی دی میکنند! ، ولی این رتبه یک ها حرف های جالبی میزنند!


دیدن این فیلم هم به شما لذت و شور میده و هم انگیزه! بهتون قول میدم شب این فیلم رو ببینید صبح بلند شید و برید سمتِ کتاب عاشق درس خوندن میشید!


بچه ها درس خوندن یک موهبت بزرگ برای انسان هست ،راهی است برای پیشرفت،برای زندگی بهتر!


بعضی وقت ها ما اصلا فراموش میکنیم برای چی دنبال علم ویادگیری میریم! شاید معادلات ریاضی که یک دانش آموزِ ریاضی حل میکنه فقط براش حکمِ یک حل تست داشته باشه!


اما آخرش که چی؟ مگه نه اینکه اون باید بتونه برنامه نویسی یاد بگیره و چند برنامه خوب بومی تولید بکنه تا ما تو این عرصه خود کفا بشیم!


شاید یک دانش آموزِ تجربی زیست براش حکمِ یک درس و چند کتاب تست رو داشته باشه! مگه نه اینکه اون باید فردا پیشرفت بکنه و راهِ حل برای بیماری های مختلف بده؟


یک دانش آموزِ انسانی شاید دید بدی نسبت به درس های خودش داشته باشه! ولی ظریف ها و روحانی ها همه انسانی بودند!


حـــرف هایِ رتبه برتر های فرار مغز کرده رو بشنوید! خیلی جالب و انگیزشی هست! حداقل انگیزشی تر از مشاورایی که فقط بلدن گیر بدن به دانشجو های مهندسی و پزشکی که چرا مشاوره میدن و بازار این آقا رو کساد کردن و نونشو آجر! مطمئن باشید بعد دیدن این فیلم سمت و سوی زندگی شما تغیر میکنه!


از این به بعد سعی میکنم مستند هایی با موضوع پیشرفت و انگیزه برای شما قرار بدم! نه تنها در کنکور بلکه در زندگی! سعی کنید از هر چیزی که دورتون هست انرژی بگیرید! دیدن حتی کسی که تونسته وزن خودشو کم کنه میتونه به شما انرژی بده! تصور خودتون با همسر آیندتون تو یک ماشین مدل بالا میتونه به شما انگیزه بده! حتی فکر داشتن سرعت بالای اینترنت در یک دانشگاهِ خوب! برای خودت برای زندگی خودت اختراع کن!


سعی کنید برای خودتون یک منبع انرژی گیر بیارید هر وقت کم آوردید برید سراغش ! سعی میکنم این انگیزه هارو به شما تزریق بکنم! ما کاری به کنکور نداریم! کنکور جزئی از زندگیه! هدفِ ما پیشرفت در زندگی و پیشرفت ایرانه!  هر کسی یه هدفی داره! هدفِ تو باید جهانی شدن باشه!

زیاد صحبت نکنیم دانلود کنید