از آن جا که متاسفانه بعضی از کنکوری های عزیز توان مالی برای خرید منابع مختلف کنکوری ندارند آکادمی کنکور دانشگاه تهرانی ها تصمیم گرفت که طرح های خیریه ای را با هدف به کمک به این عزیزان راه اندازی کند.

یکی از این طرح ها ، طرح خیریه مهر علم می باشد که شاملجمع آوری کتاب ها ، جزوات و دیگر انواع منابع کنکوری استفاده شده هستش دوستان بعد از کنکورشون دیگه احتیاجی به کتاب ها و منابع کنکوری نخواهند داشت لذا بعد از کنکور شما منابع کنکوریتون رو برای ما میفرستین و ما طبق هماهنگی هایی که با موسسات خیریه از جمله کمیته ی امداد خمینی (ره) کردیم اون منابع رو بدست کنکوری هایی که توان مالی برای خرید جزوات و کتاب های کنکوری ندارند میفرستیم. فقط دوستان دقت فرمایند که قبل از ارسال هر بسته ای برای ما باید تلفنی هماهنگ کنند. (۸۸۶۹۳۹۱۵-۰۲۱)

امروز نبود عدالت در کنکور به معنای منطقه یک بودن یا منطقه دو و سه بودن نیست چرا که استاد پروازی ، ارسال سریع کتاب ها و جزوات کنکوری به سراسر کشور ، و دیگر امکاناتی که در اختیار بچه ها قرار گرفته است خوشبختانه عدالت جغرافیایی را فراهم آورده و کسانی که در نقطه ی صفر مرزی هم هستند به همان منابعی دسترسی دارند که بچه های شهر های بزرگ ایران دارند

امروز عدم عدالت بین کسانی است که نمی توانند منابع کنکوری تهیه کنند و کسانی که هیچ دغدغه ای برای هزینه های کنکور خود ندارند. در راستای تحقق عدالت در کنکور باید سعی کنیم تمامی امکانات را برای کسانی که توان مالی خوبی ندارند را به اندازه ی کسانی که توان مالی بالایی دارند فراهم کرد. چه بسا دانش آموزان مستعدی که بهتر می توانند به طبابت بپردازند ، مهندسی کنند ، مدیریت کنند و به کشور خود خدمت کنند ولی به دلیل کمبود منابع مالی نتوانند به کرسی دانشگاه های برتر کشور برسند. علاوه بر منابعی که شما عزیزان برای ما ارسال خواهید کرد تعداد زیادی هم از جزوات آکادمی به صورت پرینت شده و با کیفیت بالا در اختیار موسسات خیریه قرار گرفته و در آینده نیز تیراژ بالاتری در اختیارشون قرار خواهیم داد. 

در صورتی هم که کنکوری نبودین میتونین منابع کنکوری جدید و استفاده نشده بخرید تا به بچه های نیازمند ارسال بشه هم چنین در صورت تمایل و شرکت در این طرح بزرگ خیریه میتوانید کمک های مالی خود را به حساب آکادمی کنکور دانشگاه تهرانی ها واریز نمایید. بار دیگر تکرار می کنیم برای هر گونه همکاری در این طرح خیریه ابتدا با ما تماس بگیرید و بعد اقدام کنید

با تشکر

هیات اجرایی  طرح خیریه مهر علم