این روز ها که کمی سرت خلوته و 4 روز وقت خالی داری گفتم این پست رو بزارم با دقت بخونی و نگران تابستون نباشی و برنامه هات رو اگه دوست داشتی با سیستم ما تنظیم بکنی، سعی کردم فکر همه جارو بکنم! از آزمون آزمایشی که شاید دوست نداشته باشی شرکت بکنی تا مشاوری که شاید نداشته باشی! بخاطرش همه روابط و ضوابطم رو با این و آن به کار گرفتم و تا جایی که میتونستم سعی کردم یک سیستم خیلی خوب پیاده بکنم! امیدوارم  امسال تابستونت خاطره انگیز باشه و تک تک لحضاتت رو بدون هیچ دغدغه ای صرفِ پیشرفتت در آینده بکنی

شــرح برنامه های استراتژی مطالعه در تابستان کنکور 95


1- ما اعتقاد ویژه ای به آزمون دادن و سنجش داده های دریافتی داریم! پس آزمون های برگزار شده در دو موسسه { گزینه دو- کانون فرهنگی آموزش} در طول تابستان به صورت متناوب از استراتژی مطالعه حداکثر یک روز پس از برگزاری قابل دسترس خواهد بود! اگر شما علاقه ای به شرکت در آزمون های آزمایشی در طول تابستان ندارید میتوانید یکی از بودجه بندی های این دو سیستم آزمون آزمایشی را با نظر مشاور و یا خودتان انتخاب کنید و بعد از مطالعه بودجه بندی با دریافت آزمون مورد نظرتان از استراتژی مطالعه خودتان را مورد سنجش قرار دهید!

{ رشته تجربی  و ریاضی}


2- استراتژی مطالعه اعتقادی به اسامی عجیب و غریب و جزواتِ غلو آمیز ندارد و کار خود را بر مبنای اعتدال و میانه روی و اصول پیگیری میکند و در این راه سعی میکند محتوا های آموزشی مناسب را به شما معرفی کند! در کنار آن میتوانید هر چند وقت یک بار جزوات آموزشی خاص را در استراتژی مطالعه دریافت بکنید! نکته قابل ذکر این هست که جزوات مذکور تمام نیاز های شمارا در یک مبحث یا درس به طور کامل رفع میکند و به هیچ وجه مرتبط با بخش خاصی نیست!


3- علاقه ما در مجموعه استراتژی مطالعه در کنار آماده کردن محتوای علمی شما رفع مشکلات مشاوره ای شما نیز هست! برای این مهم استراتژی مطالعه از مشاوران مطرح عرصه کنکور به صورت متوالی و جامع محتوایِ مشاوره ای برای شما قرار خواهد داد! شما در هر یک از زمان های مطالعاتی میتوانید با مراجعه به استراتژی مطالعه یک مبحث مشاوره ای از یک مشاور شاخص را دریافت بکنید و یا سوال خود را مطرح و رفع اشکال کنید! ما متوجه هستیم که مهم ترین مشکل داوطلبان نداشتن یک برنامه ریزی و برنامه راه مشخص هست! لذا با همکاری بهترین مشاوران برنامه های پیشنهادی ای برای دو سیستم آزمون آزمایشی گزینه دو و قلم چی قرار خواهیم داد! شما میتوانید این برنامه هارا با توجه به گروه آزمایشی خود دانلود و شخصی سازی کنید! برنامه هایِ ارائه شده مطمئنا از لحاظ کیفیت هم سطحِ برنامه های فروشی در اینترنت هستند!4-ما فکر میکنیم هر ساله حجم عظیمی از وقت داوطلبان صرفِ گشتن به دنبال منابع مناسب برای کنکور میشود! دوست نداریم شما نیز به این مشکل دچار شوید! بنابراین اهتمام ویژه ای به معرفی کتاب های کمک آموزشی ،اساتید،مشاوران، دی وی دی های آموزشی و موسسات آموزشی مناسب داریم! و در این راه فقط از تجربیات داوطلبان سال های قبل و مشاوران امین استفاده خواهیم کرد! شایان ذکر هست که در طول تابستان تدریس های رایگان از اساتید یا دانشجویان در مباحث خاصی ارائه میشه!


5-شرکت در دوره های استراتژی مطالعه محدودیت سنی،معدل ندارد و همه میتوانند در این طرح مطالعاتی به صورت رایگان شرکت نمایند! حتی دانش آموزان سال سوم و دوم که دوست ندارند در تابستان بیکار باشند میتوانند با توجه به برنامه های ما دروس سال دوم ،یا سوم خود را به صورت مناسب مطالعه و جمع بندی بکنند!


6-استراتژی مطالعه در تابستان امسال طرح رایگان پرسش و پاسخ با دانش آموزان تراز بالا برگزار میکند و برای تشویق دانش آموختگان بعد از هر آزمون نام دانش آموزانِ برتری که از خدمات استراتژی مطالعه استفاده کرده اند و تراز خوبی در آزمون خودشان به دست آورده اند در پانل مخصوص دانش آموزان برتر در صفحه اول سایت نمایش میدهد!


7- ویژگی که استراتژی مطالعه را از دیگر مکان های چنینی متمایز میکند مخاطب محور بودنش هست! ما معتقدیم دانش آموزان خیلی خوب میتوانند حرف هم را بفهمند و به هم کمک بکنند! لذا برنامه ویژه ای داریم که همه دانش آموزان از تجربیات هم در یک فضای صمیمی استفاده بکنند! به دور از بنر های تبلیغاتی چشمک زن و آزار دهنده!


در نهایت ذکر این نکته قابل توجه هست که استراتژی مطالعه با توجه به سابقه و پیشینه درخشان و پیشرفت شگرف خود و تلاش در زمینه تامین محتوای آموزشی برای کنکور و برقراری عدالت آموزشی توانسته اعتبار خوبی در میان داوطلبان کنکور به خود اختصاص دهد! بنابراین سعی میکند تمام توانِ خود را برای برقراری یک سیستم آموزشی مطالعاتی مناسب برای همه داوطلبان آزمون سراسری به دور از هدف مادی 3 ماه به صورت متوالی به کار گیرد و  داوطلبان را  را از لحاظ محتوای آموزشی و مشاوره ای تغذیه کند! و سعی ما در این مجموعه تقدیم بهترین و مناسب ترین محتوا های آموزشی خدمت شماست!

از شما دوست عزیز که مارو همراهی خواهی کرد سپاسگزارم