سلام به همراهان خوبِ استراتژی!


چندی از شما عزیزان هستید که به هر دلیلی تا بدین روز نتونستید اون جور که باید و شاید درس بخونید! عده ای مشکل های مختلف داشتند و نتونستند تا بدین روز مطالعه خوبی داشته باشند و در این روز های آخر دنبال یک برنامه جامع و دقیق هستند که با توجه به اون برنامه ریزی کنند و توی 40 روز مباحث رو تا جای ممکن بخونند!


البته نظرِ من اینه کار نشد نداره و اگر کسی از همین امروز هم استارت بزنه خیلی راحت میتونه به پیراپزشکی تهران برسه! فقط یک برنامه ریزی خوب لازمه! و کسی که از امروز میخونه و به پیرا پزشکی میرسه پیرا پزشکی حکمِ پزشکی رو براش داره! به هر حال در این بابت که چطوری ما مباحث رو بخونیم و تست بزنیم در این مدت زمان باقی مانده! اون هم از صفر! یک فایل صوتی خوب برای شما تدارک دیدیم!آقای عاصم محمدی در این وقت مهم از زمان کنکور اقدام به تولید فایل صوتی کردند که وظیفه خود دیدیم برای اعتلای سطح علمی شما اون روز باز نشر بدیم!

فایل طوری تدارک دیده شده که شما در بیست روز اول سالِ دوم و سوم رو با تست جمع بکنید! و در بیست روز دوم به مباحث پیش بپردازید! و در انتها به جمع بندی!
توضیحات این برنامه از زبان ایشون

باسلام
برنامه ریزی ویژه ۴۰ روزه براتون گذاشتیم توی سایت که درقالب دو برنامه ی ۲۰ روزه براتون گذاشتیم که
در ۲۰روز اول برنامه برمبنای درسهای پایه ست که درسهای دوم و سومو بخونید و دوره کنید
این برنامه برای دنش اموزان سال چهارم کاملا مناسبه چون میتونن براساس این برنامه در ۲۰روز اول تا ۱۰اردیبهشت درسهای پایه باتست کاملا بخونن
و در ۲۰روز دوم برنامه رو براساس درسهای پیش بخونن که هم برای امتحانات خرداد اماده شن و هم بتونن بایه تیر دونشون بزنن هم برای امتحانات بخونن وهم برای کنکور
که اینجوری تا خرداد کاملااماده ان و میتونن روی جمع بندی کارکنن.
برنامه ریزی ۲۰ روز اول!

مباحث مورد بررسی!

1-مطالعه و تست زنی دروس پایه {دوم و سوم} در بیست روز


منتظر فایل صوتی دوم مرتبط با مطالعه دروسِ چهارم در بیست روز باشید!

سایت آقای محمدی به نشانی

barname100.ir