روناک کربلائی فر: رتبه 187  پزشکی

این نرم افزار روی عضلات چشم و کارایی مغز تاثیر فراوانی دارد.
کارکردن با این نرم افزار به طرزعجیبی سرعت مطالعه ،قدرت حافظه و تمرکز را در مدت زمان بسیار مناسب افزایش می دهد. برای بازدهی بیشتر از این نرم افزار باید درمدت زمانی که کاربر با این نرم افزار تمرین می کند تمرینات را در روزهای پیاپی انجام دهد تا تاثیر این نرم افزار روی سیستم ذهنی عصبی ماندگاری مناسب داشته باشد. کارکردن با این نرم افزار مانند تمرین رانندگی است هر چقدر بیشتر با این نرم افزار کار کنید از مهارت و پیشرفت بیشتری بهره خواهید برد و دروس خود را با سرعت و تمرکز بسیار بالاتری مطالعه خواهید کرد. این نرم افزار به طرز باورنکردنی قدرت تمرکز را بالا خواهد برد.


مجید رشیدی:  رتبه 1 کارشناسی ارشد مدیریت کارآفرینی

نرم افزار تندخوانی تقویت حافظه تاتات  سرعت مطالعه شما، تمرکز و حافظه  را به طرزباور نکردنی افزایش میدهد.در صورتیکه با این نرم افزار در زمان مناسب  و طبق برنامه کارکنید درمدت زمان بسیار کوتاهی بازدهی و کیفیت مطالعه شما بالا می رود. در نتیجه  بازدهی در آزمونها و کنکور را به طرز شگفت آوری افزایش می دهد. این نرم افزار با تقویت نیمکره سمت چپ و راست مغز تمرکز حواس را بالا برده و باعث می شود که استرس و اضطراب هنگام مطالعه  در زمان آزمون ها ، امتحانات دانشگاه ،کنکور  و ....  کاهش یابد. تاتات را کافیست امتحان کنید اگر به دنبال کسب نتایج عالی درکوتاه ترین زمان هستید به سراغ تاتات بروید درغیر اینصورت........

مینا قبادی: رتبه 8 کارشناسی ارشد مدیریت


نرم افزار تاتات  برای دوستانی که کنکور یا آزمون دارند بسیار موثر خواهد بود. تمرینات این نرم افزار در عین سادگی تاثیر بسیار بالایی را روی عضلات چشم و قدرت ذهن می گذارد و به مرور استفاده  از این نرم افزار تمرکز وحافظه افزایش عجیبی خواهد داشت. آزمون های نرم افزار و اینکه نرم افزار قابلیت این را دارد که میزان پیشرفت کاربر را روی نمودار به کاربر نشان دهد و کاربر همزمان با تمرین کردن میزان پیشرفت خود را هم روی نمودارببیند ، این مسئله انگیزه زیادی به کاربر برای انجام تمرینات بیشتر با نرم افزار می دهد  و هرچقدر کاربر با نرم افرار بیشتر تمرین کند ازنتایج بسیار مثبت و مفید آن بهره خواهد برد. به دوستانی که کنکور یا آزمون دارند پیشنهادمی کنم که اگر می خواهند در زمان کوتاهی که دارند بیشترین بازدهی درمطالعه دروس خودداشته باشندتمرینات تاتات راجدی بگیرند و حتما 12روز پشت سر هم روزی 1 ساعت با تاتات کار کنند. این نرم افزار به علت اینکه کاملا کاربردی ست همزمان با کارکردن با نرم افزار کاربر تاثیرات آن را خواهد دید.

 

آرمین گلچین: رتبه 1 کارشناسی ارشد مدیریت دولتی

نرم افزار تاتات  را تنها کافیست امتحان کنید. دوستانی که به دنبال کسب نتایج عالی در کمترین زمان ممکن هستند از تاتات استفاده کنند.برای گرفتن نتیجه عالی از ین نرم افزار حتما دوستان باید 12 روز روزی 1 ساعت  را با این نرم افزار تمرین کنند.

 

 

مریم نیکخواه : رتبه 78 کارشناسی ارشد شیمی

نرم افزار تندخوانی تقویت حافظه تاتات در کمترین زمان ممکن بیشترین نتیجه را خواهدداد تنها به این شرط که تمرینات آن بصورت پیاپی انجام گردد.تاثیر نرم افزار تاتات روی  افزایش سرعت مطالعه تمرکز و حافظه باورنکردنی ست.!