سلام دوستان


آقای افشار لطف داشتند نسب به ما و مطلب مارو در مورد میراث آلبرتا 2 و انگیزه گرفتن برای ادامه راه کنکور در سایت خودشون بازنشر دادن! از ایشون بابت این کارشون تشکر میکنیم! مطمئنا عشق و محبت شما استراتژیک های عزیز اینهمه انرژی مثبت ساطع کرده که آقای افشار با وجود سوءتفاهمات قبلی از ما حمایت کرده! این پدیده پدیده نادری هست ولی مطمئنا شروع یک همکاری فوق العاده و محبت انگیز بین ما و آقای افشار هست! و از این به بعد همکاری های ما با سایت های کنکوری بیشتر میشه و مثل قبل کاملا مستقل کار نمیکنیم!

آدرس مطلب در سایت ایشون

انگیزشی (همت و غیرت کن)#یک بحث دیگه که این روزا مطرحه خوندن کنکور و موفقیت در اون در مدت زمان باقی مونده هست! برای این کار هم آقای افشار ترتیبی چیدنو مطلب تهیه کردن حتما مراجعه بکنید


توصیه های خیلی مهمی داره در مورد گزینشی مطالعه کردن
http://alirezael.ir/post/410


همین طور این کارگاه انگیزشی که برای پست قبلی این هست جالب بود برای بچه ها


بچه ها من به خودی خود به معجزه ماورا طبیعی عجیب و غریب اعتقاد ندارم! مثلا راه رفتن روی آب انسان! اما معتقدم یک انسان وقتی تو شرایط سخت گیر میکنه میتونه کارهای بزرگی بکنه! فکرشو بکنید یک مادر 50 کیلویی در شرایط عادی میتونه یک کمد 100 کیلویی رو بلند کنه؟


ولی وقتی توی زلزله بچش زیر اون گیر کرده اون مادر 50 کیلویی مجبوره!! و بلندش میکنه! کنکوری عزیز تو الان مجبوری! و میتونی بلندش کنی! مطمئن باش اگه بزنی به سیم آخر و ترمز بریده کار کنی حتی شاید از خیلی هایی که بیشتر از تو خوندن جلو بزنی!


تعارف نداریم! تو مجبوری! و بـــاید انجام بدی این کارو! من به تو به تواناییت ایمان دارم! من شک ندارم فردا روی امثالِ تو باید این کشورو بسازن! ما باید بسازیم! همه دست به دست هم!


مشاوره هارو دانلود کن انگیزتو بگیر و شروع کن یک استارت محکم بزن بدون استاپ!


مشاور مدرسمون میگفت باید بعد عید تو درس خوندن خود کشی کرد!!


اما یه مرد بزرگ هست که میگه!


من بهت میگم تو نباید صب کنی! باید تند بری حتی اگه چپ کنی!