بدون شک یکی از مهم ترین سوالاتی که دانش آموزان و داوطلبان در جاهای مختلف به صورت حضوری و غیر حضوری از من و همکاران عزیز میپرسند این است که آیا منی که تا الان کار خاصی برای کنکور نکردم و درسی نخواندم میتوانم با شروع از سطح صفر و الان در کنکور موفق بشوم و به رتبه زیر 1000 یا حتی زیر 500 برسم؟ من امروز با نگاهی کاملا متفاوت به این سوال پاسخ خواهم داد،خیلی از داوطلبان وقتی جواب بله من را میشوند میگویند آقای گلی ولی فلانی که از تیر ماه شروع کرده چه؟ او که حتما از من جلو تر است!!! یعنی او 12 ماه وقت گذاشته و من با 8 ماه از او بهتر بشوم؟ من حتما از خیلی ها عقب افتادم!! یا وقتی پاسخ این سوال را هم میدهم میپرسند خودِ شما آیا دانش آموزانی داشتید که در عرض 3 ماه یا 5 ماه توانسته باشند به رشته هایی که آرزوی دست نیافتنی خیلی هاست برسند؟ مثل پزشکی،مثل داروسازی،مثل برق یا رشته های خوب دیگر؟

امروز من یک بار برای همیشه به این سوال مهم شما پاسخ خواهم داد، و با دلیل و منطق به شما اثبات خواهم کرد که صد در صد موفقیت در کنکور برای شما امکان پذیر است! و اصلا بحث زمان مطرح نیست،اصلا مهم نیست که شما چند ماه وقت میگذاری و درس میخوانی و اصلا مهم نیست که چه سابقه تحصیلی داری! و اصلا هم مهم نیست که چقدر زمان میگذاری، ایمان من به گفته هایم فوق العاده بالاست و با اطمینان بالایی صحبت میکنم و شک ندارم اگر آن هارا به کار بگیری صد در صد سال بعد همین موقع دانشجوی رشته دلخواهت هستی! با من همراه باش تا پاسخ این سوال مهم را بگیری و با من در مسیری بیا که انتهایش موفقیت در کنکور است،با هم قرار است از امروز استارت از صفرمان را شروع کنیم! و من در این مسیر به عنوان کسی که تا بدین حال بیشتر از هر کس دیگری راجب استارت از صفر صحبت کرده تا روز کنکور همراهت خواهم بود


برای مشاهده ویدئوی پاسخ به این سوال مهم در سایت آپارات روی تصویر زیر کلیک کنید تا به صفحه مشاهده فیلم هدایت شوید


برای دانلود فایل صوتی این ویدئو(16مگابایت) کلیک کنید


یک خبر خوب! داوطلبان عزیز منتظر فایل(گزینش مباحث مهم دروس عمومی و اختصاصی)برای کسب رتبه زیر 1000 و دوره فوق العاده الماس باشید!!


راه های ارتباطی با استاد گلی و استفاده از آموزش های ایشان+پرسش و پاسخ

کانال پرسش و پاسخ تلگرام

کانال مشاوره تلگرام

تلگرام خانم احمدی،برای رزرو وقت مشاوره حضوری و غیر حضوری با استاد گلی