👈 به امید اون روزی که از کنکور میای خونه طاق باز رو تختت دراز میکشیو از ته دلت میگی  تموم شد! خستگی کنکورو میزاری زمین!!! به امید اون روزی که روز اعلام نتایج میاد و تو از خوشحالی 400 متر از زمین کنده میشی و تو همون خنده هات گریه میکنی !!! 

👈به امید اون روزی که بری اون مغازه گندهه که اسمش نمیدونی چیه ولی روپوش بچه های پزشکی رو میفروشه روزی که از این مغازه به اون مغازه میری و هلاک میشی واسه خرید گایتون و گری !!! 

👈به امید اون شبی که از استرس اولین روز دانشگاه خوابت نمیبره و به امید اون صبحی که وقتی تو آینه نگاه میکنی با یه دانشجو پزشکی روبه رو بشی !!! 

👈به امید اون روزی که رو به روی سر در دانشگاه مورد علاقت وایمیستی و با ذوق میخندی!!! 

👈به امید روزی که برای اولین بار جسد میبینیو تشریحش میکنی!!! 

👈به امید روزی که دوباره شب تا صبح بیداریو درس میخونی اونم برای علوم پایه !!! به امید اون روز که تو بیمارستان مشغولیو شب مجبوری کشیک وایسی و خیلی خسته ای. سریع میری تو پاویون تا 15 دقیقه استراحت کنی بعد با صدای طی نظافت چی بیمارستان که به در میخوره بیدارمیشی و میبینی یه روپوش سفید تنته و تو دیگه کنکوری نیستی !!! 

👈به امید اون روزی که تو یه سالن بزرگ لباس فارغ التحصیلی بپوشی و مامان و بابات اون پایین نشسته باشن و با افتخار نگات کنن به امید اون روزی که کلاهتو میندازی هوا و میگی بالاخره شددددد

اره میشه... همه چی میشه فقط باید تو بخوای 


سوالات ذیل از یک جامعه آماری +1000 نفری کنکوری ها پرسیده شده پر تکرار ترین آن ها گزینش و پاسخ داده شده


سومی های عزیز برای پیوستن به کانال بالای 19 برای کسب معدل نهایی بالای 19 کلیک کنید
برای پیوستن به جمع +1000 نفری ما کلیک کنید در تلگرام